VIDEO | MM Stoica, surprins de camerele tv vorbind la telefon, la pauza meciului Viitorul – FCSB

Articol de Vlad Ciotoran - Publicat marți, 19 ianuarie 2021, ora 23:20,
mm
mm

Managerul general al echipei FCSB, Mihai Stoica (55 de ani), a fost surprins de camerele TV vorbind la telefon la pauza meciului Viitorul – FCSB, din etapa a 17-a a Ligii I.

La pauza partidei Viitorul-FCSB, gazdele conduceau cu 1-0, după un gol marcat din penalty, de Cosmin Matei, în minutul 18.

La pauză, Mihai Stoica a vorbit la telefon, vizibil iritat. După pauză, FCSB a făcut o schimbăre, Buziuc pentru Olaru.

Viitorul și FCSB au terminat la egalitate, scor 2-2, marți seara, la Ovidiu, în epilogul etapei a 17-a a Ligii I.

Au marcat: C. Matei (18-penalty), Ely Fernandes (73) / Tănase (56-penalty), Dussault (71-autogol).

În urma acestui rezultat, FCSB ocupă primul loc în Liga I, cu 18 puncte, în timp ce Viitorul e pe 7, cu 22 de puncte. În runda următoare FCSB va evolua, pe teren propriu, cu FC Voluntari, iar FC Viitorul va juca în deplasare, cu Universitatea Craiova.