„Nu vreți să știți ce-a fost în vestiar!” Ce a spus Deac după meciul cu Academica Clinceni

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat duminică, 03 noiembrie 2019, ora 08:24,
ciprian deac

CFR Cluj s-a impus cu scorul de 3-0 în partida cu nou-promovata Academica Clinceni. Toate golurile au fost marcate după pauză.

La pauză a fost 0-0, iar Dan Petrescu a explodat în vestiar.

A fost un meci greu, cu o echipă care se închide foarte bine. Nu ne-am creat foarte multe ocazii în prima repriză.

Mă bucur că am reușit să dau gol, pentru că fiica mea împlinește 5 ani și am vrut să-i dedic această reușită.

N-ați vrea să știți ce a fost la pauză, în vestiar, dar e bine că am câștigat„, a spus Ciprian Deac la finalul partidei.