VIDEO | MM a dat de pământ cu Kovacs! Atac furibund al fostului oficial FCSB

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat duminică, 06 octombrie 2019, ora 08:09,
meme stoica
meme stoica

FCSB și Dinamo au remizat pe Arena Națională, scor 1-1, iar Istvan Kovacs a fost pus la zid după derby.

Florin Tănase a marcat în minutul 70, însă ”centralul” a anulat reușita pentru că fluierase lovitură liberă în afara careului, la un fault asupra lui Gnohere.

Mihai Stoica a fost prezent la meciul de pe Arena Națională și a dat de pământ cu Kovacs. Fostul director sportiv al roș-albaștrilor a răbufnit după faza din minutul 70 și a amintit de meciul Astra – FCSB, scor 2-1, partidă în care același arbitru a refuzat două lovituri de la 11 metri vicecampioanei.

„Kovacs i-a luat Stelei sezonul ăsta 5 puncte în 2 meciuri. Are procentaj bun băiatul”, a scris MM, pe Facebook.

Vezi și VIDEO | Becali a pus tunurile pe Kovacs: „Îți dai seama câte poate să facă?”