VIDEO | MM a răbufnit: ”Dacă ăsta e penalty, eu am pierdut timpul degeaba în fotbal!”

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat sâmbătă, 03 octombrie 2020, ora 22:37,

Mihai Stoica, managerul sportiv al FCSB, a răbufnit la pauza derby-ului FCSB – Dinamo.

Prima repriză s-a încheiat cu scorul de 2-2. Roș-albaștrii au condus de două ori, însă ”câinii” au revenit prin golulurile marcate de Borja Valle și Nemec.

Radu Petrescu a dictat penalty în minutul 26, după faultul în careu al lui Panțîru. Totuși, MM a răbufnit la pauza meciului și a postat un mesaj în care își exprimă nemulțumirea cu privire la decizia ”centralului”.

”E prima dată când scriu la pauza unui meci. Dacă ăsta e penalty, eu am pierdut timpul degeaba în fotbal. 28 ani.” a scris MM pe Facebook.