VIDEO | CFR, în genunchi! Campioana României a fost învinsă de o echipă din Liga a 2-a

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat vineri, 17 ianuarie 2020, ora 18:35,
antrenament cfr cluj

CFR Cluj a pierdut primul meci amical din cantonamentul de iarnă.

Ardelenii au fost învinși de SV Hostein Kiel, scor 0-2, locul 10 din al doilea eșalon al Germaniei.

Makana Baku a deschis scorul în minutul 57, Billel Omrani a restabilit egalitatea în minutul 67, iar Michael Eberwein a închis tabela în minutul 82.

? Final de meci! Echipa noastră a pierdut primul amical al anului 2020, scor 2-1, împotriva echipei din Germania, SV Hostein Kiel. Golul CFR-ului a fost marcat de Billel Omrani în minutul 67’!Hai CFR! ?

Publicată de Fotbal Club CFR 1907 CLUJ-NAPOCA pe Vineri, 17 ianuarie 2020

Echipa de start a ardelenilor:

CFR Cluj: Arlauskis – Susic, Burcă, Vinicius, Camora – Bordeianu, Hoban, Djokovic – Deac, Traore, Costache

➡️ Echipa de start pentru primul meci amical din Spania, împotriva echipei SV Holstein Kiel!? Meciul va fi LIVE pe pagina noastră de Facebook!Hai CFR!?