VIDEO | CFR Cluj nu face pași greșiți în play-off! Victorie importantă cu Viitorul

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat sâmbătă, 16 martie 2019, ora 22:37,
viitorul-cfr

CFR Cluj a câștigat meciul din deplasare cu FC Viitorul, scor 1-0, în etapa a 2-a din play-off-ul Ligii 1. Constănțenii trebuiau să primească un penalty în prima repriză.

În minutul 30, Drăgus a fost foarte aproape să deschidă scorul pentru Viitorul.

Ratare Viitorul

Publicată de Digi Sport pe Sâmbătă, 16 martie 2019

În minutul 41, Viitorul a solicitat penalty pentru intrarea lui Bordeianu la Drăguș.

A fost sau n-a fost?

În minutul 41, Viitorul a solicitat penalty pentru intrarea lui Bordeianu la Drăguș. Tu ce crezi? A fost sau nu penalty pentru echipa lui Gică Hagi? Fazele importante ale meciului le poți vedea aici —> https://bit.ly/2Wa6D4tPărerea expertului Telekom Sport —> https://bit.ly/2TPIuT8