Roș-albaștrii, alături de MM! ”Dedicăm victoria fetei lui, care are probleme grave de sănătate”

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat duminică, 10 noiembrie 2019, ora 08:44,
meme stoica
meme stoica

FCSB a câștigat la Botoșani, scor 2-0, iar roș-albaștrii i-au dedicat victoria lui MM Stoica.

Florinel Coman a deschis scorul în minutul 31, iar Gnohere a închis tabela în minutul 74.

Florin Tănase a dezvăluit, după al șaptelea succes din ultimele nouă meciuri, că îi dedică victoria fetei lui MM, fostul director sportiv al roș-albaștrilor. Căpitanul vicecampioanei a declarat că jucătorii sunt alături de familia lui și îl așteaptă înapoi la echipă.

”Dedicăm victoria fetei lui Meme, Teodora, are probleme grave de sănătate. Suntem alături de ea. Îl aşteptăm şi pe el lângă noi, mulţi au crezut că a lăsat echipa la greu pentru că mergeam prost, dar dânsul e discret şi nu a vrut să vorbească despre problemele de familie” a declarat Florin Tănase.

Vezi și VIDEO | Vintilă, nervos pe arbitri! „Totul era numai împotriva noastră” Mesajul pentru Contra