VIDEO | Accidentare GRAVĂ pentru BUZĂRNESCU! A urlat de DURERE și a ieșit în SCAUNUL CU ROTILE de pe teren

Articol de Realitatea Sportivă - Publicat miercuri, 08 august 2018, ora 22:42,
Buzarnescu probleme

Momente grele pentru Mihaela Buzărnescu în timpul meciului cu Elina Svitolina, de la Rogers Cup.

Svitolina a luat primul set, scor 6-3, însă Mihaela a revenit formidabil, în stilul caracteristic, reușind să egaleze situația, după ce a luat setul al doilea: 7-6(5).

Buzărnescu a luptat fantastic și în setul decisiv, însă a suferit o accidentare gravă la scorul de 4-3 pentru Svitolina, care a revenit de la 0-3.